+420 318 856 180 kubickova.j@email.cz

O nás

Pokud z nějakého důvodu hledáte nového praktického zubního lékaře a zároveň se chcete svěřit do péče zkušeného profesionála, může se pro Vás tou pravou volbou stát MUDr. Jaroslava Kubíčková, zubní lékařka s více než dvacetiletou praxí, bohatou teoretickou výbavou a schopností přesné diagnózy a účinné a bezbolestné léčby.

Naše zubní ordinace v Petrovicích u Sedlčan nabízí dospělým pacientům i dětem moderně vybavené, vstřícné prostředí a zároveň milý a přátelský přístup, kterým se pacienta snažíme zbavit pro mnohé zažitého chápání zubní ordinace jako nepříjemného místa. Věříme, že blízký vztah k pacientovi je neoddělitelný od dobré lékařské péče a že by neměl být chápán jako nadstandard, ale spíše jako běžná součást práce lékaře, která podstatně přispívá ke zdárnému průběhu spolupráce. Víme dobře, že pravidelné prohlídky u zubaře, nezbytné nejen k zachování zdravého chrupu, ale v konečném důsledku i ke správnému fungování organismu jako celku, nejsou právě tou nejoblíbenější kratochvílí většiny z Vás. O to více se proto snažíme nejen odvádět dobrou profesionální práci, ale také Vám návštěvu v naší ordinaci co možná nejvíce zpříjemnit.

To přitom neznamená, že bychom zanedbávali to, co je pro Vás jako pro pacienta nejdůležitější, a to péči o Vaši ústní dutinu samu. Při naší práci si necháváme záležet na tom, abychom nezanedbali žádnou možnou vadu Vašeho chrupu a každý kaz začali včas léčit. Klademe přitom důraz na funkčnost, trvanlivost, ale také estetickou kvalitu výsledku, ať už jde o zubní výplň nebo aplikaci zubní náhrady. Svá vyšetření provádíme pečlivě, bezbolestně a zohledňujeme při tom všechny pacientovy připomínky. Chceme, abyste byli s naší prací spokojeni a věděli, že se na nás můžete spolehnout jako na špičkové odborníky.

Pokud se chcete stát naším novým pacientem a vyzkoušet péči zubního lékaře, který si umí s každou nemocí chrupu díky své bohaté zkušenosti poradit a který Vám pomůže i s netypickými potížemi, budeme rádi, pokud nás kdykoli kontaktujete.

Ordinační hodiny:

Pondělí 7:30 – 12:00 12:30 – 15:30
Úterý 7:30 – 12:00 12:30 – 17:00
Středa 7:30 – 12:00 12:30 – 15:00
Čtvrtek 7:30 – 12:00 12:30 – 15:00
Pátek 7:30 – 12:00

Smluvní pojišťovny:

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)